Optymalizacja procesów

Naszym partnerom oferujemy usługi, obejmujące opracowywanie i optymalizację procesów chemicznych, ze szczególnym uwzględnieniem metod syntezy i procesów jednostkowych. Swoją ofertę zaadresowaliśmy do klientów wytwarzających aktywne substancje farmaceutyczne i agrochemiczne. Jesteśmy również otwarci na współpracę z podmiotami rozwijającymi funkcjonalne materiały organiczne takie jak barwniki, katalizatory, sondy molekularne i związki do bioobrazowania.

Sukcesy w rozwiązywaniu problemów w tych obszarach gwarantuje nasz zaangażowany zespół specjalistów. Dzielimy się z Państwem naszą, zdobywaną przez lata wiedzą i odpowiadamy na zapotrzebowania współczesnego przemysłu. Każdego zainteresowanego, prosimy o indywidualny kontakt z nami – postaramy się wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego z Państwa.

Jeśli potrzebujecie Państwo rozwiązań bezpiecznych, wydajnych i ekonomicznych - to postaramy się zaproponować optymalizację poszczególnych procesów.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów usług, jakich potrzebujecie Państwo w zakresie optymalizacji procesów chemicznych. Zapraszamy do współpracy!