Synteza na zlecenie

Od ponad 10 lat zajmujemy się syntezą związków organicznych dla branży agrochemicznej, farmaceutycznej, nowych technologii, a także dla naukowców z ośrodków badawczych. Potrafimy planować i skutecznie realizować syntezy nawet złożonych związków organicznych na skalę od miligramowej do kilogramowej. W swoich pracach wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia chemii organicznej.

Nasza firma to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych chemików, którzy łączą pasję do nauki z zamiłowaniem do praktycznych rozwiązań. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług, które spełniają oczekiwania i potrzeby naszych klientów i partnerów.

Nasze doświadczenie obejmuje syntezę metabolitów i zanieczyszczeń procesowych substancji aktywnych, a także syntezę produktów naturalnych, bloków budulcowych i związków znakowanych izotopowo (azot-15, węgiel-13, deuter). Potrafimy pracować z odczynnikami toksycznymi, a także wrażliwymi na działanie powietrza i wilgoci. W naszych syntezach standardowo wykorzystujemy kompleksy metali d-elektronowych jako katalizatory, związki metaloorganiczne, preparatywną elektrochemię i fotochemię organiczną.

Tożsamość i czystość otrzymanych produktów określamy zgodnie z potrzebami klientów – najczęściej za pomocą technik NMR, MS, HPLC, GC i analizy elementarnej. Postępy w realizacji projektów i wyniki końcowe raportujemy w formie uzgodnionej z naszymi partnerami.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy Ci indywidualną wycenę.