Chemia rolna

Agrochemia, inaczej nazywana też chemią rolną, jest dziedziną nauki, która zajmuje się badaniem wpływu środków chemicznych stosowanych w rolnictwie na rośliny oraz zwierzęta. Również w dziedzinie agrochemii, możecie Państwo liczyć na naszą pomoc.

Nasza firma oferuje Państwu kompleksową obsługę chemicznej części procesu rejestracyjnego środków ochrony roślin. Posiadamy doświadczenie we współpracy w tym zakresie z polskimi i zagranicznymi firmami z branży. Badamy skład środków ochrony roślin, identyfikujemy, izolujemy i syntetyzujemy ich zanieczyszczenia, metabolity i produkty degradacji.

Oznaczanie metabolitów i produktów degradacji środków ochrony roślin jest ważnym elementem w ocenie zagrożeń wynikających z ich stosowania dla środowiska, a także dla zdrowia ludzi i zwierząt. W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt tego typu związków – metabolitów herbicydów, fungicydów i pestycydów. Naszą ofertę systematycznie poszerzamy o nowe związki.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów usług, jakich potrzebujecie Państwo w zakresie agrochemii. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, gotowych podjąć się każdego wyzwania. Zapraszamy do współpracy!